Poštovné od 200€ ZADARMO - Doručenie 3-4 pracovné dni - Výmena do 14 dní od dodania

Veľkoobchod

Máte butik alebo kamennú predajňu, v ktorej by ste radi predávali naše výrobky? Kontaktujte nás a radi Vám zašleme cenník a podmienky spolupráce. Vopred upozorňujeme, že nedodávame tovar do internetových obchodov.

Naše svetre, šály a doplnky sú produkované ručne v Nepále z najkvalitnejších vlákien prírodných prémiových materiálov. Vďaka dlhoročným skúsenostiam s výrobou kašmírového oblečenia vieme ponúknuť prvotriedne výrobky za výhodné ceny.

Dôvodom atraktívnych cien je i fakt, že veľkoobchodne nepredávame tovar z maloobchodných skladov - dodacia lehota je približne 5 týždňov. Ak u nás urobíte objednávku, tovar vyrobíme špeciálne pre Váš obchod/značku, výrobky môžu mať visačky s Vašim logom. Pri výrobe sa dokážeme prispôsobiť Vašim individuálnym požiadavkám. 

Okrem kvality je našou hlavnou prednosťou i šírka ponuky. Každú jeseň vydávame novú kolekciu, v našej ponuke zvykneme mať viac ako 200 rôznych modelov svetrov vo veľkostiach od XS po XXXXL, vybrať si môžete spomedzi desiatok rôznych farebných odtieňov.