Poštovné od 200€ ZADARMO - Doručenie 3-4 pracovné dni - Výmena do 14 dní od dodania

Kto sme?

Kašmír je láska na prvý dotyk. Pocítite pri ňom delikátnu jemnosť, úžasnú hebkosť a hrejivosť - veľmi rýchlo zistíte, že v rukách držíte niečo výnimočné. Za neobyčajne kvalitný materiál bol považovaný už v dávnych časoch, keď získal prezývku „fiber for kings“, vo voľnom preklade „vlákno kráľov“. Dnes už však nemusíte byť panovníkom, aby ste si mohli užiť luxusný dotyk kašmíru na vlastnej koži. Oblečenie z kašmíru nie je práve najlacnejšie, zvlášť ak sa vyrába ručne a z najkvalitnejších vlákien - tých sa ročne získa iba obmedzené množstvo, čo je jedným z dôvodov vysokej ceny tohto materiálu. Kašmírový sveter je však nepochybne dlhodobou investíciou. Pri správnej starostlivosti bude i po niekoľkých rokoch vyzerať ako nový, nevybledne, nevyťahá sa. Nie je vylúčené, že ho po Vás raz zdedí ďalšia generácia. 

Vyznáme sa v kašmíre

Sme malá rodinná firma, ktorá v roku 2011 začala dovážať kašmírové oblečenie z Nepálu. Výrobný podnik, s ktorým spolupracujeme, sa nachádza neďaleko hlavného mesta Káthmándu. Koncom roka 2011 sme spustili prvé internetové obchody na Slovensku a v Česku, dnes pravidelne odosielame naše produkty do desiatok rôznych krajín. Kvalita a výnimočnosť našich produktov sú dôvody, pre ktoré si naše výrobky objednávajú i zákazníci z opačných kútov sveta - napríklad z Južnej Ameriky, z Ázie a z arabských krajín. V priebehu času pribudli do našej ponuky i kolekcie z ďalších prémiových prírodných materiálov. Naše produkty nie je možné kúpiť v kamenných prevádzkach, fungujeme výhradne ako internetový obchod. Zásielky expedujeme zo slovenského skladu, v rámci Slovenska ich doručujeme kuriérom do 2 pracovných dní.

Prvotriedna kvalita

Medzi nami a ostatnými predajcami kašmíru pravdepodobne narazíte na viaceré odlišnosti. Jednou z najzásadnejších je šírka ponuky. Tú pravidelne inovujeme, bežne v nej však nájdete viac ako 200 rôznych modelov pánskych a dámskych svetrov. Takmer všetky sú dostupné vo veľkostiach od XS po XXXXL, vybrať si môžete spomedzi desiatok rôznych farebných odtieňov. Každoročne na jeseň vydávame novú kolekciu a vieme zabezpečiť i individuálnu výrobu na mieru - v prípade záujmu nás pre bližšie info kontaktujte e-mailom. 

Ďalšou výraznou odlišnosťou je kvalita. Náš sortiment je vyrábaný ručne z kašmírových vlákien, ktorých hrúbka strednej hodnoty priemeru je nižšia ako 0,0155 mm. Veľa výrobcov sa snaží minimalizovať výrobné náklady produkciou v Číne a používaním hrubších, lacnejších vlákien. Vo výsledku je však produkt pichľavý a nekvalitný - dávajte si pozor, ani označenie „100% kašmír“ nemusí byť zárukou kvality. Odporúčame vyhnúť sa podozrivo výhodným ponukám a nákupu kašmíru vo veľkých reťazcoch.

Bezpečný nákup

Garantujeme kvalitu našich výrobkov a bezpečný nákup. Bez udania dôvodu nám môžete zaslať tovar späť a my Vám obratom vrátime peniaze, alebo zrealizujeme výmenu. Pre svojich zákazníkov ponúkame i nadštandardný servis - ak si napríklad nešťastnou náhodou svetrík poškodíte, vieme zabezpečiť jeho opravu. V prípade akýchkoľvek otázok alebo požiadaviek nás neváhajte kontaktovať.


Získajte 5% zľavu!

Pridajte sa k odberu a získajte 5% zľavu na prvý nákup.

Neplatí na výpredajové položky.

Ďakujeme za váš záujem!

Pri prvej objednávke môžete uplatniť kód s názvom 5PERCENT.

Na Váš e-mail sme poslali potvrdzovaciu správu, v ktorej nájdete odkaz na potvrdenie.